Zobacz nasze webinary
i inspiruj się doświadczeniem
naszych ekspertów
i sukcesami klientów

Jak żyć w e-commerce ? - Debata live

Jak żyć w e-commerce ? - Debata live

Wiesz dokąd zmierzać w e-biznesie? My wiemy i poprowadzimy Cię do celu, który tożsamy jest z sukcesem! Zobacz nagranie z eksperckiej debaty Akademii Digitalu, którą poprowadził ten, który "kieruje na południe" - Jarosław Juszkiewicz - dziennikarz naukowy Polskiego Radia Katowice, polski głos w nawigacji Google Maps.

Rola remarketingu i infrastruktury w sklepie

Sam ruch nie wystarczy, by móc notować zyski. Trzeba wiedzieć jak budować sprzedaż i jak bardzo ważną rolę odgrywa tu marketing. O infrastrukturze sklepu internetowego i o remarketingu opowiada Michał Kręcisz z Revhuntera oraz Adam Wasilewski z Fast White Cat.

Wizerunek marki w dobie pandemii

Wizerunek marki w świadomości konsumentów nie tworzy się nagle, z dnia na dzień – dlatego też, gdy jednym ruchem wstrzymamy działania marketingowe, marka nie odbuduje się po kryzysie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zapraszamy na webinar Dominiki Dychy, zorganizowany we współpracy z brief.pl.

Zdobywanie biznesowych szczytów

Cezary Kożon z Fast White Cat, opowiada Michałowi Bąkowi z Marketing i Biznes, jak nie przeszkadzać zespołowi w realizacji celów oraz o tym jak zarządzać e-commerce house.

Jak biznes może wykorzystać e-commerce?

Sprzedaż internetowa cieszy się coraz większą popularnością i zdecydowanie dynamicznie się rozwija. Handel elektroniczny generuje dla przedsiębiorcy i klienta szereg zalet w odróżnieniu od tradycyjnej wersji, a postęp technologiczny sprawia, że chętniej sięgamy po takie rozwiązanie. Rafał Zakrzewski prezes Digitree Group rozmawia z Tymoteuszem Nowakiem o tym, jak skutecznie wykorzystać e-commerce do rozwoju swojego biznesu.