Władze Spółki

KONRAD ŻACZEK

KONRAD ŻACZEK

PREZES ZARZĄDU

Przed dołączeniem do Grupy Kapitałowej Digitree Group jako Członek Zarządu pracował w 21 Concordia jako Associate i Principal, gdzie był odpowiedzialny za procesy inwestycyjne i nadzór nad inwestycjami m.in. w Grupie Kapitałowej Digitree Group, Monevia sp. z o.o i Hollywood S.A. Wcześniej, jako analityk inwestycyjny w Concordia sp. z o.o. był odpowiedzialny za usługi bankowości inwestycyjnej. Konrad Żaczek pracował również jako analityk w firmie doradztwa finansowego i butiku inwestycyjnym Navigator Capital, gdzie był odpowiedzialny za wykonywanie analiz oraz strukturyzowanie transakcji M&A, IPO oraz ofert prywatnych (private placements) dla małych i średnich spółek. Konrad Żaczek otrzymał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Od kwietnia 2022 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Digitree Group S.A.

PRZEMYSŁAW MARCOL

PRZEMYSŁAW MARCOL

CZŁONEK ZARZĄDU DS. KORPORACYJNYCH

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego. W 2008 roku rozpoczął pracę jako prawnik SARE sp. z o.o., wcześniej pierwsze kroki stawiał jako prawnik w OS3 sp. z o.o. Od roku 2009 do dnia dzisiejszego świadczy usługi prawne na rzecz tuPolska sp. z o.o. W roku 2013, po skończeniu aplikacji, zdał egzamin komorniczy. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Hostersi Group S.A. Od roku 2010 do 2016 zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki Digitree Group (dawniej pod nazwą SARE S.A.), w której w latach 2013/2014 pełnił funkcję Przewodniczącego. Na przełomie 2015/2016 ukończył kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. Potrafi obiektywnie ocenić skuteczność działań podejmowanych przez spółki w Grupie i doradzić wybór pewnych ścieżek rozwoju. Od 2013 roku jest Prezesem Zarządu Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej. W Digitree Group S.A. odpowiada za aspekty prawne związane z funkcjonowaniem spółki.

WIKTOR MAZUR

WIKTOR MAZUR

CZŁONEK ZARZĄDU DS. PRODUKTOWYCH

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Z branżą produktów internetowych związany od 2004 roku, jako lider produktów wideo oraz VoIP w firmie Implix. Od 2007 roku związany z rynkiem e-commerce dzięki pracy nad porównywarką cen Nokaut.pl, gdzie pełnił rolę głównego analityka oraz managera produktu. W latach 2015-2021 pełnił rolę członka zarządu Sales Intelligence, odpowiedzialnego za rozwój oraz strategię. Swoje doświadczenie wykorzystał również w branży startupowej w roli współzałożyciela globalnego produktu UXPin.com, który został doinwestowany m.in. przez fundusz Andreessen Horowitz. Odpowiada za politykę produktową w Grupie Kapitałowej Digitree Group, w tym wsparcie innowacyjności i integralności całej oferty usług Grupy.

TOMASZ SKUPIEŃ

TOMASZ SKUPIEŃ

PROKURENT

Absolwent Akademii Ekonomicznej Wydziału Finansów i Ubezpieczeń na kierunku rachunkowość. Od 2004 roku związany z finansami i rachunkowością. W latach 2005-2008, jako księgowy, odpowiedzialny był m.in. za prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań finansowych klientów, a także kontakty z klientami zagranicznymi. W latach 2008-2013 pełnił funkcję koordynatora zespołu księgowego w Ista Shared Services Polska oraz PricewaterhouseCoopers SDC Poland. Od 2013 roku związany z Digitree Group S.A. (dawniej pod nazwą SARE S.A.), gdzie od 2016 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego. W Digitree Group S.A. odpowiedzialny jest za nadzór nad księgowością całej Grupy Kapitałowej oraz nad działem controllingu oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.

DAWID SUKACZ – PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

DAWID SUKACZ – PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek grupy 21partners. Wcześniej obejmował stanowisko Prezesa Zarządu BBI Capital notowanego na GPW fuduszu private equity / venture capital, inwestującego w małe i średnie przedsiębiorstwa. Wcześniej, Dawid Sukacz pracował jako Dyrektor ds. Inwestycji w największym polskim funduszu emerytalnym Commercial Union. Dawid Sukacz posiada doktorat w dziedzinie finansów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i dyplom ukończenia MBA w National-Louis University w Stanach Zjednoczonych. Członek Rady Nadzorczej, który nie spełnia kryteriów niezależności. Członek Komitetu Audytu posiadający wiedzę z zakresu rachunkowości. 

DARIUSZ GÓRKA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ

DARIUSZ GÓRKA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek grupy 21partners. Poprzednio był Partnerem w Warsaw Equity Holding, polskiej prywatnej firmie inwestycyjnej. Wcześniej, pracował w Prokom Investments, jednej z największych polskich firm inwestycyjnych. Przed rozpoczęciem pracy w Prokomie, Dariusz Górka był Menedżerem odpowiadającym za finanse międzynarodowe Pratt & Whitney w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Polsce. Dariusz Górka jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Finansów NYU Stern School of Business. Jest także członkiem Instytutu Rachunkowości Zarządczej (IMA) z siedzibą w Newark, NJ. Członek Rady Nadzorczej, który nie spełnia kryteriów niezależności. 

TOMASZ WOŹNIAK

TOMASZ WOŹNIAK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Obecnie współwłaściciel i prezes Future Mind - firmy mającej za sobą ponad 250 projektów z obszaru digital, łączącej kompetencje klasycznego software house i firmy pomagającej budować i rozwijać produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym internetu rzeczy. Wcześniej współtworzył sieć reklamy internetowej AdVice oraz kierował działem marketingu internetowego BNP Paribas. Tomasz Woźniak aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest również wykładowcą kilku wyższych uczelni m.in. Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 2015 - 2019 roku pełnił rolę szefa grupy roboczej "mobile" przy IAB Polska. Występuje też w roli mentora na popularnych imprezach start-up’owych oraz indywidualnie doradza kilku młodym przedsiębiorcom. Fascynują go zmiany nawykowe, zapoczątkowane pojawieniem się smartfonów oraz typowanie technologii, które w przyszłości mogą stać się masowo wykorzystywane. Członek Rady Nadzorczej, który spełnia kryteria niezależności. 
W Digitree Group S.A. jest obecnie również przewodniczącym Komitetu Audytu. Tomasz Woźniak posiada wiedzę z zakresu branży, w której działa spółka. 

ŁUKASZ HOŁUBOWSKI

ŁUKASZ HOŁUBOWSKI

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Łukasz Hołubowski posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych oraz w prowadzeniu dużych projektów i optymalizacji procesów biznesowych. Realizował projekty dla największych instytucji finansowych na świecie. Obecnie wiceprezes zarządu w GK Rafako, w ubiegłych latach prezes zarządów spółek zależnych w GK Orlen, KGHM oraz Prezes Agencji Rynku Rolnego. Jest członkiem Rady Nadzorczej EuroPol Gaz S.A. Członek Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu, spełniający kryteria niezależności.

MICHAŁ JASKÓLSKI

MICHAŁ JASKÓLSKI

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Przedsiębiorca, już od 1998 roku prowadził działalność gospodarczą związaną z internetem. Na początku XXI wieku współpracował z Wirtualną Polską, Home.pl, Wakacje.pl, Travelplanet.pl i GetResponse.com. Od 2006 roku do 2015 roku współzałożyciel i Członek Zarządu w spółce Nokaut sp. z o.o. (następnie Grupa Nokaut). Przeszedł tam drogę od dyrektora IT w kilkuosobowym startupie do Prezesa Zarządu firmy notowanej na głównym parkiecie GPW. Od 2008 współzałożyciel spółki Morizon S.A. (obecnie MZN Property S.A.), która również trafiła na główny parkiet GPW. Współautor książki „E-commerce Manager - Profesjonalista w eHandlu”. Specjalizuje się w strategii, produkcie, marketingu oraz analityce. Dysponuje również szeroką wiedzą w zakresie technologii. Ma doświadczenie w rozwoju usług SaaS, serwisów z branży e-commerce, ogłoszeniowych oraz platform typu marketplace. Członek Rady Nadzorczej, który spełnia kryteria niezależności. 

RAFAŁ ZAKRZEWSKI

RAFAŁ ZAKRZEWSKI

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Z wykształcenia politolog, absolwent UMK w Toruniu, który dodatkowo posiada tytuł MBA Rotterdam School of Management/GFKM Gdańsk. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Zawodowo Rafał Zakrzewski związany był z Procter&Gamble, gdzie w latach 2004-2015 zajmował różne stanowiska menadżerskie w dziale sprzedaży kanału nowoczesnego, profesjonalnego oraz trade marketingu, pracując z takimi markami jak Oral-B czy Head & Shoulders. W P&G zdobywał również pierwsze doświadczenia międzynarodowe zarządzając rozwojem kategorii Oral Care dla obszaru CEEMEA. W 2015 roku przeszedł do Irlandzkiego koncernu Glanbia jako Country Manager odpowiedzialny za Polskę. W kolejnym roku awansował i objął stanowisko regionalne zarządzając całością regionu Europy Środkowej. Od 2017 roku zarządzał strategicznym dla Glanbii regionem Niemiec, Benelux-u, Austrii i Szwajcarii, gdzie przeprowadził restrukturyzację budując regionalne kompetencje i narzędzia w zakresie e-commerce oraz digital marketingu. Swoje doświadczenie wykorzystywał również w branży reklamowej, wspierając rozwój firmy Metromedia Polska oraz w branży konsultingowej, gdzie współpracował z Global Strategy Poland - włoską firmą specjalizującą się w konsultingu strategicznym. W latach 2018-2022 piastował stanowisko Prezesa Zarządu spółki Digitree Group S.A. Członek Rady Nadzorczej, który spełnia kryteria niezależności oraz posiada wiedzę i umiejętności z zakresu branży, w której działa Spółka.