Władze Spółki

PRZEMYSŁAW MARCOL

PRZEMYSŁAW MARCOL

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego. W 2008 roku rozpoczął pracę jako prawnik SARE sp. z o.o., wcześniej pierwsze kroki stawiał jako prawnik w OS3 sp. z o.o. Od roku 2009 do dnia dzisiejszego świadczy usługi prawne na rzecz tuPolska sp. z o.o. W roku 2013, po skończeniu aplikacji, zdał egzamin komorniczy. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Hostersi Group S.A. Od roku 2010 do 2016 zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki Digitree Group (dawniej pod nazwą SARE S.A.), w której w latach 2013/2014 pełnił funkcję Przewodniczącego. Na przełomie 2015/2016 ukończył kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. Potrafi obiektywnie ocenić skuteczność działań podejmowanych przez spółki w Grupie i doradzić wybór pewnych ścieżek rozwoju. Od 2013 roku jest Prezesem Zarządu Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej. W Digitree Group S.A. odpowiada za aspekty prawne związane z funkcjonowaniem spółki.

WIKTOR MAZUR

WIKTOR MAZUR

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Z branżą produktów internetowych związany od 2004 roku, jako lider produktów wideo oraz VoIP w firmie Implix. Od 2007 roku związany z rynkiem e-commerce dzięki pracy nad porównywarką cen Nokaut.pl, gdzie pełnił rolę głównego analityka oraz managera produktu. Od 2015 zasiada w roli członka zarządu odpowiedzialnego za rozwój oraz strategię. Swoje doświadczenie wykorzystał również w branży startupowej w roli współzałożyciela globalnego produktu UXPin.com, który został doinwestowany m.in. przez fundusz Andreessen Horowitz. Odpowiada za politykę produktową w Grupie Kapitałowej Digitree Group, w tym wsparcie innowacyjności i integralności całej oferty usług Grupy.

TOMASZ SKUPIEŃ

TOMASZ SKUPIEŃ

PROKURENT

Absolwent Akademii Ekonomicznej Wydziału Finansów i Ubezpieczeń na kierunku rachunkowość. Od 2004 roku związany z finansami i rachunkowością. W latach 2005-2008, jako księgowy, odpowiedzialny był m.in. za prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań finansowych klientów, a także kontakty z klientami zagranicznymi. W latach 2008-2013 pełnił funkcję koordynatora zespołu księgowego w Ista Shared Services Polska oraz PricewaterhouseCoopers SDC Poland. Od 2013 roku związany z Digitree Group S.A. (dawniej pod nazwą SARE S.A.), gdzie od 2016 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego. W Digitree Group S.A. odpowiedzialny jest za nadzór nad księgowością całej Grupy Kapitałowej oraz nad działem controllingu oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.

DAWID SUKACZ – PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

DAWID SUKACZ – PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek grupy 21partners. Wcześniej obejmował stanowisko Prezesa Zarządu BBI Capital notowanego na GPW fuduszu private equity / venture capital, inwestującego w małe i średnie przedsiębiorstwa. Wcześniej, Dawid Sukacz pracował jako Dyrektor ds. Inwestycji w największym polskim funduszu emerytalnym Commercial Union. Dawid Sukacz posiada doktorat w dziedzinie finansów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i dyplom ukończenia MBA w National-Louis University w Stanach Zjednoczonych. Członek Rady Nadzorczej, który nie spełnia kryteriów niezależności. 

DARIUSZ GÓRKA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ

DARIUSZ GÓRKA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek grupy 21partners. Poprzednio był Partnerem w Warsaw Equity Holding, polskiej prywatnej firmie inwestycyjnej. Wcześniej, pracował w Prokom Investments, jednej z największych polskich firm inwestycyjnych. Przed rozpoczęciem pracy w Prokomie, Dariusz Górka był Menedżerem odpowiadającym za finanse międzynarodowe Pratt & Whitney w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Polsce. Dariusz Górka jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Finansów NYU Stern School of Business. Jest także członkiem Instytutu Rachunkowości Zarządczej (IMA) z siedzibą w Newark, NJ. Członek Rady Nadzorczej, który nie spełnia kryteriów niezależności. 

KONRAD ŻACZEK

KONRAD ŻACZEK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek grupy 21partners. Przed dołączeniem do grupy 21 pracował jako analityk inwestycyjny w Concordii będąc odpowiedzialnym za usługi bankowości inwestycyjnej. Wcześniej, Konrad Żaczek pracował jako analityk w firmie doradztwa finansowego i butiku inwestycyjnym Navigator Capital, gdzie był odpowiedzialny za wykonywanie analiz oraz strukturyzowanie transakcji M&A, IPO oraz ofert prywatnych (private placements) dla małych i średnich spółek. Konrad Żaczek otrzymał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Członek Rady Nadzorczej, który nie spełnia kryteriów niezależności. 
W Digitree Group S.A. jest obecnie również Członkiem Komitetu Audytu.

MICHAŁ RECK

MICHAŁ RECK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Absolwent Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie na kierunku prawo. Ukończył również Szkołę Główną Handlową w Warszawie – Kolegium Zarządzania i Finansów w zakresie nauk ekonomicznych (studia doktoranckie) a także kierunek zarządzanie i marketing. Obecnie pracuje jako Aplikant Adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz prawnik w Kancelarii Odszkodowań Amesto. Wcześniej jako prawnik zajmował się transakcjami M&A oraz restrukturyzacjami w Kancelarii Adwokackiej DurajReck oraz kierował projektami w Virio sp. z o.o. oraz CGB sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej, spełniający kryteria niezależności. 

ANNA LUBOWSKA

ANNA LUBOWSKA

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

W 1992 Pani Anna Lubowska rozpoczęła swoją pracę w branży reklamowej jako Media Director w BBDO. Następnie kierowała działem mediów w JWT/Parintex. W 1998 roku została dyrektorem zarządzającym w The Media Edge, która połączyła się z CIA Poland, tworząc od 2003 roku Mediaedge: CIA i MEC. W 2006 roku awansowała na dyrektora generalnego w Europie Środkowo-Wschodniej, a 4 lata później jako szef na CEE, Rosję i WNP zarządzała rozwojem firmy. W latach 2017 - 2018 r. pełniła funkcję prezesa GroupM Poland. Od początku 2019 r. pracuje jako niezależny konsultant. Pani Anna Lubowska jest aktywnym uczestnikiem inicjatyw służących społeczności reklamowej: w latach 2009-2011 pełniła funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz była członkiem jury w konkursach takich jak Effie, Cannes Lions, Media Trendy, czy European MIXX Awards. W 2019 roku wyróżniona jako legenda polskiej branży medialnej, marketingowej i reklamowej przez Media & Marketing Poland. Członek Rady Nadzorczej, który spełnia kryteria niezależności. 

TOMASZ WOŹNIAK

TOMASZ WOŹNIAK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Obecnie współwłaściciel i prezes Future Mind - firmy mającej za sobą ponad 250 projektów z obszaru digital, łączącej kompetencje klasycznego software house i firmy pomagającej budować i rozwijać produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym internetu rzeczy. Wcześniej współtworzył sieć reklamy internetowej AdVice oraz kierował działem marketingu internetowego BNP Paribas. Tomasz Woźniak aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest również wykładowcą kilku wyższych uczelni m.in. Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 2015 - 2019 roku pełnił rolę szefa grupy roboczej "mobile" przy IAB Polska. Występuje też w roli mentora na popularnych imprezach start-up’owych oraz indywidualnie doradza kilku młodym przedsiębiorcom. Fascynują go zmiany nawykowe, zapoczątkowane pojawieniem się smartfonów oraz typowanie technologii, które w przyszłości mogą stać się masowo wykorzystywane. Członek Rady Nadzorczej, który spełnia kryteria niezależności. 
W Digitree Group S.A. jest obecnie również przewodniczącym Komitetu Audytu.