Grupa Kapitałowa

Spółka Digitree Group S.A. stworzyła wokół siebie silną Grupę Kapitałową, składającą się łącznie z dziesięciu spółek, dzięki której Digitree Group to nie tylko zaawansowane autorskie systemy do komunikacji marketingowej, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla firm, realizowane przez jednego partnera. Prowadzimy klientów od celu po efekt biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania. Posiadamy autorską technologię, narzędzia oraz dane, dzięki którym znamy intencje zakupowe, zainteresowania i zachowania klientów końcowych. Potrafimy je analizować, wyciągać wnioski, tworzyć rekomendacje i personalizować działania.

W skład Grupy Kapitałowej poza Digitree Group wchodzą: INIS sp. z o.o., Salelifter sp. z o.o., Ju: sp. z o.o., VideoTarget sp. z o.o., Adepto sp. z o.o., Cashback services sp. z o.o., Sales Intelligence S.A., Fast White Cat S.A. oraz SARE GmbH.

inis

DIGITREE GROUP S.A.

Technologia i zaawansowane narzędzia, dedykowane rozwiązania IT, służące wsparciu sprzedaży i komunikacji marketingowej firm.

Inis sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa kampanii reklamowych online nastawionych na efekt, sieć mailingowa z autorskim systemem wysyłkowym, sieć afiliacyjna, współpracująca z ponad 1000 wydawców.

Salelifter sp. z o.o.

Generowanie leadów sprzedażowych oraz budowanie i monetyzacja baz mailingowych w tym 88% pośrednio poprzez
INIS Sp. z o.o.

JU sp. z o.o.

Kształtowanie strategii komunikacji, technologia digitalowa, kreacja graficzna, realizacja i optymalizacja kampanii online.

VideoTarget sp. z o.o

Innowacyjna sieć reklamy wideo, intuicyjna platforma, pozwalająca na planowanie działań reklamowych, monetyzację treści wideo, publikowanych na serwisach oraz na sprzedaż i wymianę kontentu wideo.

Sales Inteligence S.A.

Projektowanie i dostarczanie skutecznych narzędzi marketingowych na rynku e-commerce, dedykowane usługi dla sklepów internetowych, polegające na pozyskiwaniu ruchu konsumentów.

Fast White Cat S.A.

Tworzenie sklepów internetowych opartych o platformę Magento, wdrażanie omnichannel, zwiększanie sprzedaży klientów, przygotowywanie strategii marketingowej online oraz optymalizacja SEO/SEM

Cashback Services sp. z o.o

Właściciel serwisu Zrabatowani.pl, który udostępnia darmowe kody rabatowe na zakupy w sklepach internetowych, działając za pomocą strony internetowej oraz aplikacji mobile.

Adepto sp. z o.o

Działa w obszarze pośrednictwa finansowego w segmencie FinTech. Pozyskuje ruch, weryfikuje kontakty pod kątem zainteresowania danymi produktami finansowymi i pośredniczy w sprzedaży.

SARE GmbH

Usługi związane z e-mail marketingiem i marketing automation prowadzone na rynku niemieckim.

Rozpoczęto proces likwidacji

Fundacja Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej

Ochrona osób korzystających z komunikacji elektronicznej przed naruszeniami ich praw, walka ze spamem

Deloitte

Łącznie 12 wyróżnień dla Digitree Group, INIS i Salelfiter   

Gazela Biznesu

Nagroda dla Digitree Group, INIS i Salelifter 

Krajowi liderzy innowacji i rozwoju

2 nagrody dla Digitree Group 

Golden Arrow

Nagroda dla Digitree Group

Orzeł innowacji

Nagroda dla Digitree Group

Bloomberg Businessweek

Nagroda dla Digitree Group   

Top Developers

2 nagrody dla Fast White Cat

Financial Times

Nagroda dla Salelifter

Clutch

Nagroda dla Fast White Cat