TECH-BLOG

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów Digitree Group!

Kategorie

IT

Fast White Cat - nietypowy software house

Oprócz projektowania i budowania sklepów internetowych, Fast White Cat zależy, aby spełniały one swoją najważniejszą funkcję – bardzo dobrze sprzedawały.  Doświadczenie, wiedza i szerokie kompetencje, które posiadamy, czynią z Fast White Cat prawdziwy e-commerce house! Od projektu po bieżącą obsługę - całościowo opiekujemy się biznesem naszych klientów.

 

Zespół IT w VideoTarget

VideoTarget jest innowacyjną siecią reklamy wideo. To platforma do zarządzania treściami w serwisach internetowych, dedykowane narzędzie dla wydawców i producentów kontentu wideo. Platforma umożliwia emisję spotów pre-roll na ok. 400 serwisach internetowych. Kto odpowiada za 3 połączone ze sobą systemy i tworzy technologię tej sieci? 

 

Home office - czyli jak wydajnie pracować z domu

Wielu pracodawców decyduje się obecnie na wprowadzenie pracy zdalnej. W niektórych przypadkach jest to zaplanowana i w pełni przemyślana decyzja biznesowa, w innych - pracodawcy i pracownicy nagle postawieni zostają w obliczu nowej rzeczywistości - pracy w domu, bez biura czy bezpośredniego kontaktu ze współpracownikami. 

Zespół IT w INIS

Do Grupy Kapitałowej Digitree Group należy również spółka INIS, która może pochwalić się sporym doświadczeniem w zakresie działań zespołu IT, który tworzy: system INIS, system trackingowy, nowy system sieci afiliacyjnej oraz realizuje prace zlecone przez spółki z Grupy Kapitałowej i ich klientów. 

Zespół Sales Intelligence

Przed nami kolejna dawka wiedzy z zakresu rozwiązań technologicznych w Grupie Kapitałowej Digitree Group. Dzisiaj pod lupę bierzemy Sales Intelligence. Jak wygląda praca działu IT w tej spółce? Zapraszamy do lektury!