TECH-BLOG

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów Digitree Group!

Kategorie

IT

Home office - czyli jak wydajnie pracować z domu

Wielu pracodawców decyduje się obecnie na wprowadzenie pracy zdalnej. W niektórych przypadkach jest to zaplanowana i w pełni przemyślana decyzja biznesowa, w innych - pracodawcy i pracownicy nagle postawieni zostają w obliczu nowej rzeczywistości - pracy w domu, bez biura czy bezpośredniego kontaktu ze współpracownikami. 

Zespół IT w INIS

Do Grupy Kapitałowej Digitree Group należy również spółka INIS, która może pochwalić się sporym doświadczeniem w zakresie działań zespołu IT, który tworzy: system INIS, system trackingowy, nowy system sieci afiliacyjnej oraz realizuje prace zlecone przez spółki z Grupy Kapitałowej i ich klientów. 

Zespół Sales Intelligence

Przed nami kolejna dawka wiedzy z zakresu rozwiązań technologicznych w Grupie Kapitałowej Digitree Group. Dzisiaj pod lupę bierzemy Sales Intelligence. Jak wygląda praca działu IT w tej spółce? Zapraszamy do lektury!

Prezentacja zespołu Digitree Group

Jesteśmy Grupą technologiczną z 15-letnim doświadczeniem w branży digital marketingu, dlatego możemy pochwalić się działaniami w wielu ciekawych obszarach. Dzisiaj przedstawimy Wam czym zajmujemy się w ramach spółki matki w naszej Grupie Kapitałowej i jak w ujęciu praktycznym wygląda tam organizacja naszej pracy.  

Technologia w Grupie Digitree

Digitree Group tech_blog powstał, aby stać się miejscem wymiany informacji na temat technologii dla branży IT i nie tylko ;) Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi tego o czym będziemy tutaj pisać.