Rejestracja nowej nazwy spółki

Spółka SARE S.A. formalnie zmieniła nazwę na Digitree Group S.A. Zmiana ta podyktowana jest intensywnym rozwojem i rozszerzeniem zakresu usług całej Grupy Kapitałowej Digitree Group  w kierunku kompleksowej realizacji działań dla klientów, opartych na digital marketingu.

 

Pomimo zmiany nazwy spółki na Digitree Group S.A., niezmienne pozostaną nazwy naszych brandów, takich jak SAREsystem czy SAREhub, zapewniających narzędzia do komunikacji e-mail marketingowej i marketing automation, a także spółek funkcjonujących w Grupie, tj.: INIS – e-mailingowa sieć reklamowa i sieć afiliacyjna, JU: –  agencja kreatywno-interaktywna, Salelifter – monetyzująca i walidująca bazy danych oraz odpowiedzialna za generowanie leadów sprzedażowych, VideoTarget – sieć reklamy wideo, Cashback services – serwis cashbackowy, Adepto, odpowiadająca za generowanie leadów dla branży finansowej,  Sales Intelligence, oferująca usługi marketingowe dla branży e-commerce, a także Fast White Cat, zajmująca się wdrożeniami sklepów internetowych na platformie Magento.

To właśnie intensywny rozwój zakresu usług Grupy, obejmujących rozwiązania digitalowe, odpowiadające na zdecydowaną większość potrzeb klientów w zakresie marketingu internetowego, był bodźcem, który wpłynął na decyzje o rebrandingu. A jego efektem jest nowa nazwa i zupełnie nowy wizerunek Grupy. Mamy nadzieję, że zmiana ta zostanie odebrana pozytywnie, oraz że dostrzegą Państwo szereg wartości jakie za sobą niesie.

Zachęcamy również do zapoznania się z Q&A dla inwestorów, dotyczącym zmiany nazwy, które znajduje się pod tym linkiem.