Zmiany w Zarządzie Digitree Group

30 kwietnia br. Prezesa Zarządu Digitree Group, Dariusz Piekarski złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jednocześnie, ze względu na rozpoczęte projekty, zadeklarował chęć dalszej współpracy z Grupą. 

 

Dariusz Piekarski to menadżer z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Stał na czele technologicznej Grupy Digitree Group (dawniej Grupy Kapitałowej SARE) w latach 2016-2020. Jako Prezes, kierował działaniami Digitree Group i był odpowiedzialny za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie Grupą Kapitałową. W Zarządzie zasiadał od 2012 roku.

 

 

 

 

W okresie pełnienia przez niego funkcji Prezesa, Grupa Digitree Group znacznie się rozrosła – przejęte zostały spółki Sales Intelligence, oferująca usługi marketingowe dla branży e-commerce, która jest właścicielem porównywarki nokaut.pl oraz Fast White Cat, zajmująca się wdrożeniami sklepów internetowych na platformie Magento i PrestaShop oraz sieć reklamy wideo - VideoTarget (dawniej MarketNews24). Z prowadzonych w ramach organizacji projektów wyłoniły się spółki Adepto i Cashback Services. Spowodowało to intensywny rozwój usług Grupy Kapitałowej w kierunku kompleksowej realizacji działań dla klientów, opartych na digital marketingu, a także konsekwentny i dynamiczny wzrost skonsolidowanych przychodów.

Grupa obecnie bazuje na własnej technologii, autorskich narzędziach, unikatowych danych o zachowaniach i zainteresowaniach internautów oraz wiedzy i wieloletnim doświadczeniu specjalistów. Dzięki temu zapewnia klientom szeroki wachlarz usług i rozwiązania digitalowe, odpowiadające na zdecydowaną większość potrzeb w zakresie marketingu internetowego.

Po rezygnacji Dariusza Piekarskiego w skład zarządu Digitree Group wchodzą Przemysław Marcol – Członek Zarządu oraz Wiktor Mazur – Członek Zarządu. Dwuosobowy skład Zarządu pozwoli na dalsze sprawne funkcjonowanie spółki i Grupy, bez jakichkolwiek zmian odczuwanych dla zespołu pracowników czy klientów Digitree Group. Nie powołano jeszcze nowego Prezesa spółki, jednak Rada Nadzorcza Digitree Group zapowiedziała, że kwestia rezygnacji Prezesa Zarządu oraz ustalenie dalszych działań związanych z rezygnacją, zostaną poruszone na jej najbliższym posiedzeniu w dniu 08.05.2020 r.