Fast White Cat z nagrodą Clutch

Z dumą informujemy, że jedna ze spółek z Grupy Kapitałowej SARE, tj. Fast White Cat, otrzymała nagrodę Clutch: Top Development Company in Poland!

Od 2012 roku Fast White Cat tworzy e-sklepy zbudowane przy pomocy oprogramowania Magento, ze szczególnym naciskiem na efekt sprzedażowy wdrażanych rozwiązań. Pomaga klientom tworzyć kompleksowe platformy e-commerce, aby zmaksymalizować ich potencjał biznesowy. Jako partner biznesowy pomaga firmom, rekomendując najlepsze sposoby działania i uwzględniając ich cele biznesowe.

Praca Fast White Cat została wyróżniona przez Clutch.co – spółka została uznana za jedną z najbardziej wiarygodnych i efektywnych firm developerskich w Polsce!

–  Ta nagroda jest dla nas ogromnie ważna! Zawsze dążymy do doskonałości, a dostarczanie jakościowych rozwiązań jest naszym celem i misją od pierwszego dnia powstania naszej firmy. Fast White Cat obiera za cel budowanie najlepszych platform handlu elektronicznego zarówno w B2C jak i B2B, a ta nagroda jest kolejnym dowodem, że jesteśmy na właściwej drodze do tego celu. To wyróżnienie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad osiągnięciem spektakularnych rezultatów. Nasi klienci i cała społeczność Magento zasługują na to. – Cezary Kożon, CEO, Fast White Cat.

Clutch jest platformą agregującą firmy świadczące usługi dla B2B, która wykorzystuje unikatową metodologię ich oceny w różnych branżach usługowych. Jesteśmy obecni również na jednej z jej siostrzanych witryn — Manifest, która skupia się na danych biznesowych.