Jesteśmy w III etapie Konkursu Złota Strona Emitenta

Nasza strona walczyła z 12 innymi serwisami relacji inwestorskich małych spółek w II etapie Konkursu Złota Strona Emitenta, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych w klasyfikacji „Lider komunikacji online”. Digitree.pl. jako jedna z 4 z nich, przechodzi dalej!

Właśnie zakończył się II etap konkursu Złota Strona Emitenta, który polegał na wyłonieniu nominatów w klasyfikacji Najlepszy serwis IR oraz Lider komunikacji online. Dokonało tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak: grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury oceniał stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W naszej klasyfikacji, Lider komunikacji online, sprawdzonych zostało łącznie ponad 30 stron internetowych spółek małych, dużych i średnich. Podlegaly one ocenie wg następujących kryteriów:

 

1.    Opinia inwestora instytucjonalnego / analityka
2.    Opinia inwestora indywidualnego
3.    Opinia dziennikarza
4.    Komunikacja telefoniczna i mailowa z inwestorami

 

W kategorii spółek małych, w której rywalizowało 12 spółek, nasza witryna www.digitree.pl została oceniona pozytywnie i dzięki temu przeszliśmy do kolejnego, III etapu konkursu! Strony internetowe będą teraz oceniane przez Kapitułę konkursu, a laureaci zostaną wyłonieni już 3 czerwca br.

Pełna lista spółek, które będą rywalizowały ze sobą w kolejnym etapie konkursu dostępna jest tutaj: https://seg.org.pl/pl/wyniki-ii-etapu-konkursu-zlota-strona-emitenta-xiii