Mapa Podmiotów Internetowych 2019/2020

Mapa Podmiotów Internetowych to projekt, który od lat stanowi drogowskaz dla firm szukających do współpracy partnerów z branży digital. Celem projektu jest stworzenie usystematyzowanego kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym. Mapa ma stanowić aktualny drogowskaz dla firm korzystających z usług internetowych.

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, na stronie IAB Polska ukazała się Mapa Podmiotów Internetowych na rok 2019/2020. Od kilku lat, wśród tych podmiotów znaleźć spółki należące do naszej Grupy Kapitałowej Digitree Group.

Ogółem, na mapie znalazło się 421 logotypów marek działających na polskim rynku digital, pogrupowanych w 59 kategoriach, w 7 obszarach tematycznych, takich jak kreacja i realizacja, narzędzia, powierzchnie reklamowe, analizy, e-commerce, usługi, reklamodawcy.

Które spółki z naszej grupy kapitałowej znajdziecie na mapie?

W obszarze E-COMMERCE znajdziecie logotypy:

W obszarze POWIERZCHNIE REKLAMOWE 

W obszarze NARZĘDZIA

W obszarze KREACJA I REALIZACJA

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, kto jest kim w polskim digitalu, lub po prostu zobaczyć, jakie jeszcze podmioty znalazły się w tegorocznym zestawieniu, pobierzcie swój egzemplarz Mapy pod tym adresem.